برای سالروز عقدمون

دلارام مهربونم، سلام

نمی دونی که چقدر دلم گرمه وذوق دارم وقتی که می دونم با اینکه ذهنم از بداخلاقی  های این جماعت آشفته شده، قلبم از زشتیهاشون به درد اومده وجسمم ازاین همه هیاهوی وازدحام خسته شده ، اما کسی هست که در کنارش به آرامش می رسم . دوستی دارم که سنگ صبورمم و خانه ای وزندگی ای دارم که برای رسیدن به آن بی تابم . و تو دل آرام ،  دل بی قرارم هستی .

  امروز یکسال است که از پیوند مون می گذره . ازپیوند وقراری که با هم بستیم که همیشه و تحت هر شرایطی درکنار هم باشیم.  قرارگذاشتیم که درکنار کاروتلاشمون برای زندگی ، فرصتهایی داشته باشیم تا در کنار همدیگه از آب پاک و خنک چشمه ها بنوشیم ، هیجان گذر از صخره ها را با همدیگه تجربه کنیم ، صورتهامون رو بسپاریم به نسیم خنک کوهستان و لذت بودن در اوجها ودیدن مناظر بکر طبیعت رو در کنار هم تجربه کنیم . و چقدر این یکسال با حس کردن تک تک این لحظات  ٰبرای من  شیرین و سریع گذشت .

 

 

و ما بارها وبارها در لحظات خوب زندگیمون ،از خدا خواسته ایم که طعم شیرین زندگی رو به تمام دختر وپسر های دل پاک دنیا بچشونه و حافظ زندگی هاشون باشه .

/ 16 نظر / 32 بازدید
نمایش نظرات قبلی
حمید

سلام محمد جان . منم به شماها تبریک می گم. امیدوارم همیشه به خوبی و خوشی کنار هم باشید .

آنا

وای خداااااااا تبریک میگم آقا مهندس ایشالاا خوش بخت بشید[گل]

زانیار

تو وبلاگ ها گشت می زدم که اتفاقی به وبلاگ تو آمدم و چیزی که توجه من و به خود جلب کرد سفرنامه اورامانات بود یادم رفت خودم و معرفی کنم زانیار از مریوان هستم به همین دلیل آنها را خواندم خیلی چیزهای جالبی نوشته بودی مخصوصا درباره لباس مریوانی _ قاچاقی هاش _ لهجه ی حرف زدنمان و نام هایی که غلط نوشته بودی روستای نوا روستای ناو است و چشمه دل هم چشمه بل است البته اگر می نوشتی چشمه آب معدنی بل زیباتر بود چون از بهترین چشمه های جهان محسوب می شود البته روستایی هم به نام "دل "‌وجود دارد که از روستای ناو دیده می شود برنامه ی خیلی زیبایی داشتید اگر دو روز را به آن اختصاص می دادید و از روبروی روستای هجیج به طرف کوههای شاهو می رفتید و حداقل قله نور را فتح می کردید و از آنجا هم به طرف شهرستان پاوه به راه می افتادید برنامه دو چندان زیبا می شود چون در خرداد شاهو همانند یک عروس آرایش شده الان شاید به من بگی این یارو زیاد حرف می زنه دو سال از برنامه گذشته و این کامنت طولانی آدم و کلافه می کنه اما بر خود لازم می دیدم که بیشتر توضیحاتی در بدهم در مورد زریبار هم اکثر سالها یخ می زند در موضوعات مطالب عکس هایی از یخ

زانیار

سلام کاک محمد خیلی ممنون من هم دو چندان خوشحال شدم راستی این هم زبان کردی : سه ر که وو تو بی ( موفق باشی )

وحیده

بهترین ها رو براتون آرزو دارم × × شاد وسلامت باشید

برج مراقبت

منم تبریک میگم . کاشکی شوهر من هم یه ذره معرفت داشت و از این چیزا واسه من می نوشت !!!!!!!!!!![نیشخند][گل]

محسن صارقیان

سلام تمام لرزش دست و دلم از آن بود که عشق پناهی گردد . (شاملو) فکر کنم عشق برای شما پناهگاه خوبی شده . همیشه در کنار هم پیروز و سربلند باشید .

جمشید

کلی مبارک باشه . با بهترین آرزوها برای شما هایی که نمیشناسمتون اما صداقت گفتارتون بسیار شیرین بود .

حامد ^ من ، کوه ، تنهایی

شادی پیروزی و بهروزی ره توشه شور زیبایتان باد . . . [گل] [عینک]