شرمنده ایم به خدا!

شرم ، واژه کوچکی است برای شماها . برای شماهایی که هیچ چیز حتی تلف شدن 26 دانش آموز دختر دراردوی اجباری راهیان نور ، حتی در آتش سوختن دانش آموزان پیرانشهری،‌ حتی آمار بالای مصرف مواد مخدر درمیان دانش آموزان وسیستم آموزش فرسوده ، فشل وبی فایده تان،  شرمنده تان نمی کند .

شرمنده ما هستیم که می بینیم بی کفایتانی چون شما ،‌سرنوشت این مردم وکشور را هر روز به یک بازی لجبازانه ،‌نابود می کنید و رو برمی گردانیم و فراموش می کنیم.

شرمنده ماهستیم که می بینیم که وزیری خطاکار در برابر پرسش خبرنگاران راه مسخرگی و شوخی پیش می گیرد و اعتراضی نمی کنیم تا خدای ناکرده موقعیت کاری و اجتماعیمان ازدست نرود.

شرمنده ما هستیم که نابودی امنیت ،‌ اخلاق ،‌اقصاد و جامعه را می بینیم و می ترسیم حتی از یک پرسش گری ساده ،‌ نکند که انگ وابسته به بیگانه و فتنه گر و ... بخوریم.

براستی که شرمنده گی برای شماها واژه کوچکی است ، برای شمایی که مرگ بر اثرشوک روانی ،‌ تعبیر به مرگ طبیعی می شود. برای شمایی که اختلاس های چند ملیاردی دیگر عددی به حساب نمی آیند. برای شمایی که چند صد کیلو طلا ونقره و چند میلیارد خرج آن ضریح می کنید و با آب وتاب توی صدا و سیما توی شهرهای مختلف می گردانیدو اینطور از احساسات مذهبی مردم به نفع خودتان استفاده می کنیدو دریغ از هزینه های کمی که می تونستید برای ایمن سازی مدارس خرج کنید.

خوش باشید وبا دوام که روزگار درکنار این همه شرمندگی برای ما در اختیار شماست.

شرمنده ایم به خدا!

درگذشت غریبانه یکی از دانش‌آموزان حادثه "شین آباد" ، ساعاتی بعد از ادعای وزیر و معاونش درباره مساعد بودن حال مصدومان

 

ادبیات غیرمسؤولانه یک وزیر آموزش و پرورش: «بروید از مسؤولش بپرسید» تا «چرا قبلاً نگفتید؟»  

/ 2 نظر / 59 بازدید
نيما

درود بر شما آقاي والي نژاد و شرم بر انسانهاي نالايق كه نام مدير و مسئول بر خود نهاده اند!

بیژن امیری

سلام. وزیر محترم اموزش وپرورش البته کمی زیادی محترم وجاهل منش واز تیپ کلاه شاهپوهای ده چهل حق دارند باان لحن خاص صحبت کنند.چونکه برای انواع چون ایشان از حضرت حدیث نقل شده که : بیاندیش زیرا لحظه ای اندیشه به از هفتاد ذکر اعظم است. ولذا ایشان هم به سود خود میاندیشد. پس نمیتواند به فکر عذر خواهی وتهیه بخاری برای مدارس دوردست باشد.