دماوند - شمال شرقی

اینکه در برنامه صعود به بام ایران همراه یک تیم از بچه های با احساس و خوش قلب ،پر شور و نشاط و خوبی باشی ،‌سعادتی می خواد که باید قدرش رو بدونی .

هفته گذشته با تلاش و پیگیری  محمد گائینی عزیز ودوست داشتنی ،‌ برنامه صعود به قله دماوند از جبهه شمال شرقی ( مسیر میانده ،‌ گردنه سر  ) برگزار شد. هرچند در روز صعود قله نتوانستم همراه بچه ها باشم اما خاطره شیرین این سفر برای همیشه در پیشم به یادگار باقی خواهد ماند.

دماوندهم مثل همیشه مانند مادری مهربانی ، آغوشش رو به مهربانی برامون باز کرده بودتا آرام و پناه بگیریم درکنارش وازدردها وزخمها ونامردیهایی که بر این سرزمین می رود با او درددل کنیم .که او هزاران سال است که بر پیشانی تاریخ این کشور به استواری ایستاده است و دلی غمگین از تاریخ پراز خیانتها و تلخی های  آن دارداما او سنگ صبورماست ،‌  آراممان می کند و برامون نوید روزهای خوب را می دهد.

بخوانید و ببینید گزارش تصویری دوستانم را ؛

ایران را بگردیم

کوهساران

 محمد گائینی گل و دوست داشتنی

/ 9 نظر / 47 بازدید
حمید شفقی

سلام محمد جان . خسته نباشی ... مهم با هم بودن است .

هزاری

ای بی معرفتا همه هستن الا من واستادستم بهتون نرسه ...[چشمک] امیدوارم همیشه بر فراز باشید [گل][گل][گل]

شادی گنجی

سلام جمعه گذشته باز هم رفتم دماوند اما اینبار از جبهه جنوبی و باز هم به قله نرسیدم . . .

پریسا

دریغ است ایران که ویران شود ...

مصطفی ا

حیف که هیچ وقت نشد دماوند برم...

محمد گائینی

درووود بر محمد عزیز ببخش که دیر خدمت رسیدم طبق معمول سفر بودم [چشمک] بودن در کنار شما افتخاری بود که امیدوارم این شانس باز هم نصیب من بشه این با هم بودن در دل طبیعت و در دامان دماوند زیبا برای من هم ماندگار شد تو این برنامه هم از بردباری و اخلاق خوبت درس گرفتم به امید دیدار دوباره و چند باره در طبیعت ایران زمین...

کوهسار

سلاااااااااااااااااااااااااام حال شما؟ باعث افتخار بود همگامی با دوستان خوبی چون شما رنگارنگ باشید

فریده

دورود وبلاگ بسیار زیبایی داری. تقریباَ یک ساعت داشتم مطالبتو میخوندم. عالی بود. امیدوارم همیشه سلامت باشید. من مثل شما کوهنورد حرفه ای نیستم ولی عاشق طبیعتم خوشحال میشم بهم سر بزنید. شاد باشید فریده