پاییز ، فصل شکفتن !

می گویند پاییز ، فصل مرگ و برگ ریزان و از این جور حرفهاست. اما ببینید این گل های باغچه ما  در این وقت از پاییز چه گلهای قشنگی در آورد ه اند. نمی دونید که چه روحیه ای به آدم می دهند ،  من که اون رزهای  قرمز را هم بو می کنم و هم می بوسمشون .

 

 

/ 8 نظر / 29 بازدید
بانو *پروانه كوچك *

سلام کوهنورد جوان! وبلاگت خيل تازه و نوهستش عکساش که حرف نداره . ادمو سر حال مياره به من هم سر بزن خوشحال ميشم نظر بدی و اگه مايل به تبادل لينک بودی خبرم کن

طاهر

بابا ای ول .خودت که جنگل میری یه عالمه.نگو که نمیرم.دومش چرا گلهای به اون قشنگی رو از باغچه کندی و بردی تو خونه ؟سوم جریان این یه تکه نان چی بود ؟

نويد

سلام.فقط گلهای قرمز رو بوس ميکنی

مردی از کوه

سلام محمدجان ، پسر خوشت میاد حال و هوای خونه رو دائمآ جلوی چشممون بیاری ! حالا که ما از باغچه کوچیک خونه مون جدا افتادیم و گلها و میوه ها و بخصوص سبزیهای تازه اون رو نمی تونیم بینیم ، هی گل نشون بده و حسرت دوباره دیدن اونها رو برامون زنده کن ، واقعآ من رو به یاد باغچه ای انداختی که خاطرات خوبی ازش دارم ، حیف الان خزونه و به احتمال زیاد برف پائیز به جونشون افتاده و نمی شه سبزی و شادابی اون رو دید ولی نمی دونی پائیز این باغچه و حیاط کوچیک چقدر قشنگ و در عین حال سرد و دلگیره ، وسوسه ام کردی به بهونه اونها هم شده یه سر به شهرم برم .

رضا مصلحتی

سلام عالی بود من عاشق خش خش کردن برگها زير پام تو پاعيز هستم

حامد

سلام. چه عجب بعد از صدسال و بوقی سر و شکل وبلاگت رو عوض کردی!

benam

agha tabrik vajeb shod bebosamet rasti man bargashtam ye sari be bog bezan lotfan payande bashi

behnam

agha tabrik vajeb shod bebosamet rasti man bargashtam ye sari be blog bezan payande bashi